چاکرا درمانی - شلیلا شارامون

Chakra Darmani

عنوان کتاب :

چاکرا درمانی

معرفی کتاب

درمان از طریق مراکز انرژی بدن یک درمان مکمل برای همه بیماری های جسمی و روانی است.علاوه بر آن فعالیت متعادل مراکز انرژی، انسان را به تکامل معنوی نزدیک می سازد . شما دوستان عزیز می توانید برای هر مشکل جسمی یا روانی که دارید از این درمان مکمل استفاده کنید. تاکید می کنم شما هر مشکلی که داشته باشید باید تحت نظر پزشکان متخصص مربوطه درمان خود را ادامه داده و در عین حال از این طب مکمل برای سرعت بخشیدن به درمان خود استفاده کنید

نویسنده :

شلیلا شارامون

مترجم :

رایمون شهابی

ناشر :

افکار

چاپ اول :

 

موضوع :

انسان و رابطه (سلامتی)

حال( شامل شادی،صمیمیت)

ذهن ( روان شناسی)

 

 

 

بخشی از کتاب

 

فعال کردن مراکز انرژیها با استفاده از لذت بردن از طبیعت

 

 مرکز انرژی اول : بیداربودن به هنگام صبح و تابش طلوع و غروب خورشید ، مرکز انرژی اول را احیا و هماهنگ می کند . برای تماس با انرژی آرام بخش متعادل کننده و حیات بخش سیاره مان از راه مرکز انرژی اول روی زمین به حالت لوتوس بنشینید و آگاهانه دررایحه ی آن نفس بکشید. اگر بتوانید این دو تجربه را با هم تلفیق کنید بهترین تاثیر کل نگرانه را بر مرکز انرژی اول تان خواهد داشت .

 

 

دومین مرکز انرژی : مهتاب و تماشا یا لمس آبهای زلال خارج از شهر دومین مرکز انرژی را فعال می کند . ماه بخصوص درزمان بدر کامل احساسات شما را زنده می کند و باعث می شود تا  از راه تجسم و رویا، پیام های روحتان بگیرید . مشاهده ی آب های زلال طبیعی یا غوطه ورشدن درآن یا نوشیدن جرعه ای از آب چشمه درپاکسازی و تزکیه روح به شما کمک می کند و باعث آزاد شدن احساسات شما از گرفتگیها و گره ها می شود؛ به این معنا که نیروی حیات مجددا می تواند دردرونتان جاری شود . اگر بتوانید مشاهده ی ماه و لمس آب را همزمان انجام دهید اثر آن بر این مرکز انرژی چشمگیر خواهد بود .

 

سومین مرکز انرژی : رنگ طلایی نور خورشید با نور ، گرماوانرژی مرکز انرژی شبکه ی خورشیدی هم خوانی دارد . اگر آگاهانه تحت تاثیر آن قرار گیرید. این خصوصیات را درشما تقویت می کند . تماشای مزرعه ی گندم رسیده در زیر نورخورشید نشانی است از برکت و فراوانی ، برکتی که مکملی است از گرما و قدرت تایش خورشید . اگر به گل آفتاب گردانی نگاه کنید ، نقش و نگار ی می بینید که در پیچ و تاب هایش وحدتی نهفته است . درحالی که گلبرگ هایش نور طلایی را از قلب آن به بیرون جاری می سازند؛ با غرق شدن درتماشای این ماندلای طبیعی درمی یابید که دراین یگانگی نهفته نظم و حرکت رقص گونه ای وجود دارد که تعشعشات آن با انرژی و شعف به نحوی ملایم و دلپذیر به بیرون ساطع می شود

 

چهارمین مرکز انرژی : پیاده روی آرام درفضای سبز ، کل وجودتان را از راه قلب هماهنگ می کند . هردانه شکوفه حامل پیامی از عشق و شعف و پاکی است . بگذارید تا این چنین شکفتن درقلب شما نیز جاری شود . به خصوص گل های صورتی رنگ در حیات بخشیدن و سلامتی انژری های این مرکز انرژی موثر است . آسمان صورتی رنگ با ابرهای لطیف به قلب مان روشنایی می دهد بگذارید تا زیبایی و لطافت  رنگ های این تابلوی نقاشی درآسمان ، شمارا دربرگیرد و با خود ببرد .

 

پنجمین مرکز انرژی : نور آبی شفاف صاف واکنشی دردرون پنجمین مرکز انرژی ایجاد می کند . برای جذب کامل رنگ آبی آسمانی با آرامش روی زمین دراز بکشید ، وجود درونی تان رارو به گستردگی لایتناهی باز کنید . احساس خواهید کرد که  ذهن تان باز و پاک می شود و انقباض و گرفتگی مرکز انرژی گلو و فضای تحت تاثیر آن به تدریج از بین می رود و حالا قلب شما آماده پذیرفتن پیام الهی است . انعکاس آسمان آبی در ،کش و قوس شفاف آب اثر وسعت دهنده و آزاد کننده ای براحساسات شما دارد و صدای آرام امواج شما را از عواطف و احساسات نهفته  و این که به شما چه می خواهند بگویند آگاه می سازد، و اگر اجازه دهید که امواج انرژی های آسمان و آب در شما، در ذهن و احساس شما نفوذ کنند ، یکدیگر را کاملا بهبود می بخشید.

 

ششمین مرکز انرژی : چشم سوم با تماشای آسمان آبی پررنگ و پرستاره ی شب فعال می شود . این تجربه ی طبیعت ذهن شما را برروی پهنه ی بی حد و مرز همه ی آنچه درفرم های مختلف متجلی شده است باز می کند . از مرزی های لطیف ، ساختارهای آنها و قوانین شان که درپس دنیای قابل رویت حیات وجود دارد که رقص بدنهای ملکوتی درفضای لاینتاهی را نشان می دهد آگاهتان می سازد

 

مرکز انرژی هفتم: زمانی را تنها درقله کوهی بلند گذراندن بهترین راه حل برای کمک به باز کردن مرکز انرژی تاج است . بدلیل اینکه دراینجا از دغدغه های زمینی دور هستید و می توانید از رویدادهای زندگی شخصی تان راحت تر رها شوید و همین طور نزدیک تر شدن به آسمان کمک می کند تا فضا و بی کرانگی را حس کنید

وقتی از طبیعت لذت می برید ، بهتر است که این کار را با آرامش درونی و آزاد اندیشی و حق شناسی انجام دهید . این باعث می شود که پذیرای تاثیرات سلامتی کامل ، انبساط خاطر و حمایت باشید . این روش ها اثرات پاک کننده و فعال کننده درمرکز انرژی  مورد نظر دارد .

 

تهیه شده در:

پژوهشگاه کلام زنده پژوهشکده کتاب و کتاب خوانی

 

 

 

برای آگاه شدن از دیگر نظرات در باره ی این اثر، ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

همچنین از شما دعوت می شود پس از مطالعه ی این اثر در نقد و بررسی آن مشارکت کنید یا جمله ها و پارگراف هایی که برای شما اثر گذار بوده است را با دیگران در میان بگذارید.