• 25 سال پژوهش و اجرای همایش
  مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده

 • برگزاری بیش از 1350 دوره همایش
  مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
 • مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
  بالغ بر 65 هزار نفر هنرجو
 • مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
  مهارتهای زندگی و تحول فردی

آنچه درباره ما می گویند ...

پرفسور محمود ايروانى- استاد فقيد دانشگاه تهران و مدير سابق گروه روانشناسى دانشگاه - پدر روانشانسى ايران

img didgah dr eiravani thumb

اینجانب دکتر محمود ایروانی عضو هیات علمی گروه روان شناسی دانشگاه تهران چندسالی است که با موسسه کلام زنده آشنا شده ام.این موسسه که با هدف بالابردن سطح آگاهی، روشن بینی وقایع زندگی، کمک به حل مشکلات ذهنی و فکری به ویژه نزد جوانان و خانواده های جوان تاسیس شده است، از طریق ارائه سخنرانی ها، آموزش ها، آموزش در دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در چارچوب "هستی شناسی" بسیاری از خانواده های جوان را به خود جلب کرده است.

کاربرد علمی نظریه فلسفی "هستی شناسی" بینش دادن نسبت به واقعیات زندگی، ایجاد روابط اجنماعی، ایجاد نگرش به جهان هستی و خداوند است که موجب نوعی فلسفه زندگی واقع گرایانه و در نتیجه دگرگونی ذهنی و آرامش روانی می گردد.

بالا بردن عزت نفس جوانان و رسیدن به خودباوری یکی دیگر از زمینه های کاربردی این آموزشها در تغییر نگرش به جهان هستی واقع گرایانه است که مدیران و راهنمایان این موسسه با ارائه خدمات شایان توجه همواره در تلاش دائم هستند.

اینجانب به عنوان روان شناس اجتماعی که سالهاست به تدریس و تحقیق در زمینه روابط اجتماعی، "ادراک اجتماعی" در بستر "شناخت اجتماعی" پرداخته ام، مشتاقانه از آموزشها و راهنمائی مسئولین این موسسه علمی-فرهنگی بهره مند شده ام.

موفقیت روزافزون مدیران و راهنمایان این موسسه و دست اندرکاران آنرا از خداوند متعال خواستارم.

با احترام-دکتر محمود ایروانی

عضو هیات علی گروه روان شناسی دانشگاه تهران

img didgah dr eiravani


img didgah dr eiravani letter 

img telegram join2