چگونه مى توانم از مفيد بودن دوره هاى كلام زنده براى خودم مطمئن شوم؟

 

دوره دیدن
سه روز حضوری + دو ماه مجازی (دوره پایه ای مهارتهای زندگی)
دوره براکا
سه روز حضوری + چهل روز مجازی (دوره حال خوب)
دوره های کوتاه مدت
دوره های یکروزه و نیمروزه کاربردی
دوره های تخصصی
دوره های دارای پیش نیاز (مخصوص دانشجویان براکا و دیدن)

سانا اشرفی (تجربیات دیدن)

سلام       سلام     سلام

   همسفر های عزیزم میخوام از تجربه ی خوب تمرین امروز باهاتون سهیم بشم .

 

پنجشنبه ی گذشته وقتی ساعت 11 شب از بیرون رسیدیم خونه متوجه شدیم که قفل در واحد شکسته ، بعد از تماس با پلیس و آتش نشانی در جریان سرقت از ساختمان قرار گرفتیم که شامل خونه ما و 2 واحد دیگر می شد .

اون شب واقعا با تجربه ی متفاوت و بسیار سخت و تلخ عدم امنیت و از دست دادن مواجه شدیم . تمام اتاق ها زیر و رو بود و شوک اون لحظه رو هیچ وقت یادم نمیره . خلاصه که در کل بگم در اون شرایط و ساعات بعد تنها و تنها خداوند و آموزه های کلام زنده بود که باعث شد واقعا پدرم و من و تا حدودی مادرم به خودمون مسلط باشیم. حالمون رو خراب نکردیم و این قضیه رو که به دنیای زمینی و مادی و ذهنی مان مربوط بود را از جسممان جدا کردیم (جز آموزش های کلاس براکا )

 

ارتباط این موضوع با تمرین امروز رو در آن لحظه ای تجربه کردم که فاصله ی خودم رو از دارایی هایم زیاد کردم و جدا شدم ، یاد گرفتم و آگاه بودم تمام آن دارایی های از دست رفته ام فقط داشتن ها بودن و از خود من جدا هستند ، یاد گرفتم و هشیار بودم که آن چیزی که برایم دلبستگی است را روزی برای همیشه وداع می کنم ،پس چه جالب که حال تمرینی بر آن داشته باشم .

 

و این رو هم اضافه کنم که هر بار که بر سر وسایلم میرم و میگم چه جالب که هنوز فلان وسیله رو دارم و دزد نبرده ! اول اینکه کلی خوشحال میشم و بعد قدرشو بیشتر از قبل میدونم و با حالی حیران که گویی اولین و آخرین بار هست که از آن وسیله استفاده می کنم بهش نگاه می کنم .

 

عشق برای همه شما دوستانم"