• 25 سال پژوهش و اجرای همایش
  مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده

 • برگزاری بیش از 1350 دوره همایش
  مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
 • مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
  بالغ بر 65 هزار نفر هنرجو
 • مرکز کاربردی، پژوهشی کلام زنده
  مهارتهای زندگی و تحول فردی

آنچه درباره ما می گویند ...

کیمیا سجادی

سلام دوستان عزیزم

دلم براتون یه ذره شده.می خوام حس خوبم باهاتون سهیم شم..

من بعد از دوره از اکثر کسانی توی کلاس همش جلوی چشمم بودن و بهشون آسیب رسوندم دلجویی کردم. من با اکثر دوستان قدیمی ام تا قبل دوره ارتباطم قطع کرده بودم یعنی قطع شده بود و اصلا از هم خبر نداشتیم دوستای خوبی که کلی خاطرات قشنگ داشتیم با هم.

من قبل دوره ارزشمندی آدمها و موجودات اطرافم رو نمی دیدم اما بعد دوره با باز کردن در قلبم به روی دوستان قدیمی و دوستانی که باهاشون در ارتباط بودم میبینم که هروز احساسم نسبت بهشون دوستانه تر و قشنگ تر میشه جوری که دوستانی که واقعا یک درصد هم فکرشو نمی کردم باهاشون دوباره بخوام برقرار کنم و متقابلا اونا با من باهم ساعت ها حرف می زنیم و عشق میدیم و عشق می گیریم و من الان ارزشمندی وجود اونارو در زندگی ام درک می کنم و خیلی جالب که اونا تغییر رو در من میبینند.

من قبل از دوره دیدن کلاس های مختلف دیگه ای هم رفته بودم تغییر هم کردم از نظر خودم اما یک نفر هم نشد مثل الان اینقدر محکم و به دفعات بگن که من تغییر کردم.

خیلی خوشحال ام که روز به روز ارزشمند ی وجود انسان هارو در زندگی ام می فهمم. این جمله کلاس واقعا برای من تاثیر گذار بود که می گفت هرکسی که بیشتر روی اعصابت میره بیشتر به اون شبیه هستی و در زندگی تو هرکسی ارزشمنده لازم نیست دوستش داشته باشی اما باید درک کنی وجودش در زندگی تو ارزشمنده و باید ارزش اون رو بدونیم.

عشق برای آزیتای مهربون و دوست داشتنی و عشق برای تک تک دوستان عزیزم